Revitol Stretch Mark - opinie z forum

Atmosfera na wątkach dotyczących rozstępów nie jest zbyt optymistyczna. Płynie z niej wrażenie, że problem jest palący i postrzegany jako trudny w zlikwidowaniu. Przede wszystkim dlatego, że rozstępy należy usuwać, gdy są świeże. Im szybciej zabierzemy się za terapię, tym lepiej. Dodatkowo stosowanie nieskutecznych preparatów nie poprawia sytuacji. Niepotrzebnie zmniejsza nasze szanse na redukcję widocznych blizn. Dlatego tak ważne jest, by w planie poprawy wyglądu skóry zadbać o dobrą strategię. Tę ma gwarantować nowoczesny preparat Revitol Stretch Mark.

Numer jeden w rankingach

Revitol Stretch Mark, o czym wspomina się również na forach, to preparat bardzo zaawansowany w swojej formule, który został doceniony w zestawieniu przygotowanym na stronie rozstępy.com.pl, gdzie dostał maksymalną liczbę punktów. Poddany ocenie przez użytkowniczki, zdobył najwyższe noty oraz zdyskwalifikował ofertę konkurencji: Dax Cosmetics, Ziaja, Trilastin, Hydroerm Body Shape, itd..

Autor rankingu, oprócz krótkiego opisu działania preparatu, zwraca uwagę również na to, że Revitol Stretch Mark jest polecany w przypadku kobiet w ciąży, czyli spełnia najwyższe, a jednocześnie najbardziej restrykcyjne wymagania w zakresie leczenia zmian u osób niemogących stosować, ze względu na bezpieczeństwo, każdego rodzaju preparatu.

Revitol Stretch Mark: forum Kafeteria

Kafeteria to jedna z największych stron dla kobiet, na której toczą się dyskusje z różnych zagadnień tematycznych. Wątek dotyczący kremów na rozstępy, w którym opisany jest Revitol Stretch Mark, został rozpoczęty w 2009 roku. To już sugeruje osobom nieznającym tego preparatu, że krem proponowany jest na rynku od kilku lat. Przez ten czas udało mu się zdobyć wystarczająco dużo zwolenników, by jego sprzedaż i dystrybucja była opłacalna.

We wspomnianym wątku wypowiada się kilka osób, w tym Izolek18711, która kremowi Revitol Stretch Mark poświęca najwięcej miejsca. Pisze między innymi: „Ja przestałam się martwić, kiedy zaczęłam używać najnowszy krem Revitol Stretch Mark. Krem jest dostępny jedynie przy zamówieniu przez internet. Produkowany jest za granica. Dziewczyny używam go tydzień, a już widzę poprawę!! Rozstępy są płytsze i zmieniają kolor. Jest genialny. Drogi, bo 149zł, ale naprawdę skuteczny”. Revitol Stretch Mark forum już to pobija jako produkt godny uwagi. Co możemy wyczytać na innych stronach?

Co kupić?

Wyszukiwarki odsyłają podczas poszukiwania opinii o Revitol Stretch Mark również do strony znanego serwisu cokupić.pl. Z zamieszczonych tam wypowiedzi wynika, że 67% osób, które miały okazję używać Revitol Stretch Mark, poleca ten produkt. Najpopularniejszymi zaletami, najczęściej wymienianymi przez użytkowników są: wydajność, łatwość użycia, efektywność, delikatność, kremowa konsystencja oraz nawilżanie.

Niektórzy z testerów zwracają uwagę również na wady. I tu najczęściej się wymienia: cenę oraz zapach. Dość wysoką kwotę, jaką należy poświęcić na kupno tego preparatu trudno komentować, natomiast niemiły zapach trzeba przyznać, że to już kwestia bardzo indywidualna. Dla jednych naturalny delikatny zapach może być kuszący i odświeżający, a dla drugich ze względu na brak zmodyfikowania go „sztucznie wytworzoną nutą” niemiły.

Warto przywołać jedną z opinii umieszczoną na stronie cokupić.pl: „Ten krem to prawdziwie zbawienie dla mnie! Miałam okropne rozstępy po ciąży (najwięcej na brzuchu oczywiście) a także starsze na udach, które po prostu zaniedbałam. Próbowałam wielu kremów i większość po prostu nie miała żadnego efektu. Kupiłam Revitol, mimo wysokiej ceny, i drogie panie - naprawdę warto. Najpierw powoduje, że rozstępy bledną, a potem stają się prawie całkowicie niewidoczne. Super!!!”

Krem na rozstępy w ciąży?

Revitol Stretch Mark cieszy się również dobrymi opiniami jako krem na rozstępy w ciąży. Rekomendowany jest przez wiele użytkowników na wielu forach i stronach poświęconych przyszłym mamom. Polecają go przykładowo na stronie dobramama.pl, dzidziusiowo.pl, kowbojki, ciąża i poród wieszjak.

Rozstępy to Twoja wina?

Studiując wpisy na forach, można spotkać się z opinią, że gdy pojawią się rozstępy, niewiele można z nimi zrobić. Tak wypowiadają się osoby, które na przykład zalecają przeciwdziałanie rozstępom poprzez pilnowanie wagi. I jeżeli ta rada może być cenna w przypadku mających skłonność do tycia, często niezdrowo odżywiających się młodych osób, to już w odniesieniu do kobiet w ciąży się nie sprawdza. Jasne jest przecież, że powiększający się w ciąży brzuch to kwestia związana z rozwojem dziecka, a na ten aspekt mamy niewielki wpływ i trudno oczekiwać innego przebiegu ciąży. Dodając, że to właśnie w ciąży pojawiają się rozstępy najczęściej, trudno brać na poważnie sugestie, by zapobiegać rozstępom, nie tyjąc.

Osoby przeciwstawiające się wszelkim kremom na rozstępy, polecają także inne, „skuteczne” sposoby walki z bliznami. Jednym z bardziej abstrakcyjnych jest zalecenie, by kobieta w ciąży chodziła po schodach, co ma ją uchronić przed rozstępami.

Jaka jest prawda? Ano taka, że walka z rozstępami nie jest prosta, ale możliwa. Zmiany można zlikwidować, poprzez stosowanie specyfików nawilżających, odżywiających oraz podnoszących napięcie skóry. Dlatego w tym miejscu należy się uwaga: by czytając opinie na forach, pozostawać krytycznym. Należy zwrócić uwagę na sposób wypowiadania się danej osoby i na czas wyrobić sobie czujność w stosunku do niemądrych rad. Przygotowując powyższe zestawienia, zebraliśmy dla Was opinie uargumentowane, a nie te z kategorii: rozstępów nie da się zmniejszyć. Niezależne źródła informacji oraz opinie użytkowników wskazują bowiem, że usuwanie rozstępów jest możliwe, zwłaszcza jeśli zadbamy o nowe, dopiero co powstałe zmiany i wtedy, kiedy zdecydujemy się na dobre kremy na rozstępy.

← Wróć na stronę główną