Trilastin SR

Trilastin SR

Gdy pojawiają się rozstępy, liczy się szybkość działania. Do głosu dochodzi potrzeba poprawy wyglądu i osiągnięcia stanu wyjściowego. Tym bardziej zdecydowana, im bardziej zaawansowana jest znajomość specyfiki powstałych na skórze zmian. Trilastin SR rekomendowany jest przez producentów jako preparat, który działa w błyskawiczny sposób. Czy warto go kupić?

Rozstępy: działaj szybko

Rozstępy to przerwanie ciągłości skóry, wywołane nagłymi zmianami w jej strukturze najczęściej na skutek zmiany masy ciała: tycia, jak również chudnięcia. Rozstępy są problemem kobiet w ciąży, karmiących piersią, jak również dopiero dojrzewających młodych osób i wszystkich trenujących sporty i budujących masę ciała. Skóra narażona jest na rozstępy na różnych etapach życia oraz u osób obu płci.

Trilastin SR – kiedy stosować?

Producent kremu Trilastin SR nie kieruje swojego produktu do jednej grupy docelowej. Nie skupia się na promowaniu go do wybranych osób. Podkreśla się uniwersalność jego działania. Trilsatin SR to bowiem, według producenta, sposób na leczenie rozstępów na różnych etapach życia: zarówno w okresie dojrzewania, jak i w trakcie ciąży, w momencie sporej utraty masy ciała, budowanie masy mięśniowej, jak również stosowania restrykcyjnej terapii odchudzającej. Producent zaleca zaprzyjaźnić się z produktem na niemal każdym etapie życia.

Trilastin – na co można liczyć?

Według producenta, Trilastin to preparat, który wygładza bruzdy oraz zmniejsza przebarwienia w przeciągu już pierwszych trzech tygodni od dnia, w którym postanowimy go zastosować. Może być aplikowany na skórę u kobiet i u mężczyzn, zarówno na nowe jak i stare rozstępy. Jednak z pokreśleniem, że w przypadku nowych zmian jest najskuteczniejszy. Specjalnie dobrany skład ma pomagać w szybszym gojeniu się skóry oraz odbudowywaniu jej powierzchni. Bez wsparcia zaawansowanego w formule kremu usuwanie rozstępów ma być bowiem zdecydowanie trudniejsze i zdecydowanie bardziej czasochłonne. Ponadto pod postacią Trilastin otrzymujemy hipoalergiczną, nietłustą i bezzapachową formułę, co jest bardzo ważne w przypadku osób o wrażliwej skórze. Trilastin to z jednej strony recepta na przeciwdziałanie rozstępom, a z drugiej na ich leczenie. Dzięki temu preparatowi można uzyskać maksymalną elastyczność skóry oraz zwiększyć jej odporności na uszkodzenia. Krem ma bowiem oddziaływać na kolagen i elastynę, wzmacniając jej strukturę oraz wpływając na szybką regenerację powierzchni skóry. Dzięki pogrubieniu naskórka oraz produkcji nowych komórek, blizny mogą być mniej widoczne, a proces odnowy powierzchni skóry bardziej zaawansowany.

Alternatywa dla zabiegów inwazyjnych

Trilastin ma być alternatywą dla bardziej inwazyjnych zabiegów: mikrodermabrazji czy zabiegów chirurgicznych. Jest zalecany również w okresach, kiedy bardziej zdecydowane terapie nie są możliwe: mianowicie w trakcje intensywnego wzrostu, na etapie dojrzewania, jak również w okresie karmienia piersią oraz podczas ciąży. Według producenta, gdy rozstępy mają kolor czerwony, można uzyskać najlepsze wyniki terapii. Co innego, gdy postanowimy zastosować Revitol Stretch Mark, na który producent daje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W praktyce oznacza to miej więcej tyle, że jeśli produkt nie spełni naszych oczekiwań, możemy otrzymać zwrot poniesionych kosztów. Taka opcja wydaje się zdecydowanie bardziej opłacalna niż zakup Trilastin SR, którego ewentualnie niekorzystnie oceniany wybór i jego konsekwencja (strata czasu i pieniędzy) musimy wziąć pod uwagę przed zdecydowaniem się właśnie na ten preparat.

← Wróć na stronę główną